portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Nowa Letnica - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » A, B, C, D, E » Forum » Ochrona
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ochrona

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
zales470 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Pią Sie 10, 2018 11:06
Posty: 47
Skąd: Gdańsk Letnica

PostWysłany: Śro Paź 24, 2018 11:58    Temat postu: Re: Ochrona

Przed 22 już spał ^^ nowy rekord Very Happy
Noo ale temu Panu co wczoraj miał zmianę to już nie pierwszy raz się zdarza :/
groman 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Cze 18, 2018 15:19
Posty: 7
Skąd: Nowa Letnica

PostWysłany: Śro Paź 24, 2018 13:25    Temat postu: Re: Ochrona

Zgłaszaliście do zarządcy?
Korikore 
   

Stały bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Śro Wrz 30, 2015 8:34
Posty: 56
Skąd: Gdańsk Słoneczna Morena

PostWysłany: Śro Paź 24, 2018 15:44    Temat postu: Re: Ochrona

A to akurat ten jeden gosciu w okularkach, on wiecznie wieczorami spi Smile pozamyka wszystkie drzwi i spi bezpieczny Smile a potem gina rowery i jakieś dziwne akcje.
zales470 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Pią Sie 10, 2018 11:06
Posty: 47
Skąd: Gdańsk Letnica

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 7:15    Temat postu: Re: Ochrona

Podniosę znowu temat i przedstawię koleją sytuację z tego weekendu gdzie jeden z naszych wspaniałych ochroniarzy pobił wszystko śpiąc sobie wygodnie na kanapie (tą przed windą), okryty kocem i z poduszką pod głową - pomijając jakąkolwiek moralność to już chyba również trochę bezczelne zachowanie :/
... ale przyznam że czujny bo się obudził jak wchodziłem do budynku Razz

Czy można to zgłosić do zarządcy, czy co z tym zrobić ?
Nowa_letnica 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Paź 06, 2017 9:45
Posty: 98
Skąd: Gdańsk_Letnica

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 12:57    Temat postu: Re: Ochrona

zales470 napisał:
Podniosę znowu temat i przedstawię koleją sytuację z tego weekendu gdzie jeden z naszych wspaniałych ochroniarzy pobił wszystko śpiąc sobie wygodnie na kanapie (tą przed windą), okryty kocem i z poduszką pod głową - pomijając jakąkolwiek moralność to już chyba również trochę bezczelne zachowanie :/
... ale przyznam że czujny bo się obudził jak wchodziłem do budynku Razz

Czy można to zgłosić do zarządcy, czy co z tym zrobić ?


Oczywiście że możesz , a wręcz "musisz" . Jeżeli każdy będzie przechodził obok i czekał aż ktoś inny za niego rozwiąże problem , to nigdy go nie rozwiążemy.
zales470 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Pią Sie 10, 2018 11:06
Posty: 47
Skąd: Gdańsk Letnica

PostWysłany: Śro Lis 21, 2018 7:42    Temat postu: Re: Ochrona

Podrzucam do wglądu wczorajszą odpowiedź na temat ochrony od zarządcy:

"...

w zeszłym miesiącu spotykaliśmy się z kierownikiem, dyrektorem i prezesem firmy ochroniarskiej Solid, celem zgłoszenia uwag jakie do nas dochodziły i rozwiązania problemów z ochroną.

Ustaliliśmy, że jeden z Panów ochroniarzy, który ma wyraźne problemu zdrowotne i zasypia nie nadaje się na Państwa posterunek co miało zostać zmienione. Dalej pełnił on funkcję w ubiegłym tygodniu i mamy jeszcze uwagi dlatego na jutro zwołane zostało kolejne spotkanie z kierownikiem ochrony.

Ws drugiego Pana, który spał z piątku na sobotę, podejrzewamy, który to jest przy czym nie zgadza się zgodnie z grafikiem - z piątku na sobotę dyżur pełniła Pani ochroniarz i z nią też rozmawialiśmy. Sytuacja absolutnie niedopuszczalna stąd jutro będziemy rozmawiać z kierownikiem ochrony.
Temat uprzejmości również poruszaliśmy i informowaliśmy kierownictwo ochrony - żebyśmy wiedzieli, którzy konkretni ochroniarze i jaka to była sytuacja, co mówili ludziom itd. moglibyśmy lepiej zareagować, ciężko jest udowodnić jakiemuś pracownikowi ochrony, że był niemiły bez konkretnych świadków, dowodów, chociażby sytuacji opisanej mailowo. "
elviento 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 09, 2017 21:10
Posty: 39
Skąd: Wrzeszcz

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 16:13    Temat postu: Re: Ochrona

witam,

niestety musze dorzucic sytuacje ktora mi sie przytrafila dzisiaj okolo 11. Otoz otrzymalem transport podlogi. Pani ochroniaz zrobila nam problemy przy wnoszeniu. Nie pozwolila zostawic otwartych drzwi na czas wniesienia wszystkich opakowan (trwaloby to moze 10 min). Wykrzyczala "nie wygralam zdrowia na loterii!". Wiec trzeba bylo przy kazdej "rundce" otwierac i zamykac drzwi co bylo uciazliwe. Jeden z Panow z transportu troche sie zdenerwowal i doszlo do ostrej wymiany zdan miedzy nim a pania z ochrony. Naprawde uwazam takie zachowanie ze strony ochrony, ktora przeciez powinna ulatwiac nam zycie a nie utrudniac, za niestosowne. Dodam jeszcze ze jak wychodzilismy z budynku ta sama pani palila przed nim papierosa (nie ubrala do tego zadnej dodatowej bluzy czy kurtki). Czyli musiala uznac ze jednak zimno nie zaszkodzi jej zdrowiu.

Moglibyscie powiedziec mi gdzie zglosic taka sytuacje najlepiej?
No i oczywiscie ciekaw jestem waszej opinii na ten temat.

pozdrawiam
Nowa_letnica 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Paź 06, 2017 9:45
Posty: 98
Skąd: Gdańsk_Letnica

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 16:43    Temat postu: Re: Ochrona

elviento napisał:
witam,

niestety musze dorzucic sytuacje ktora mi sie przytrafila dzisiaj okolo 11. Otoz otrzymalem transport podlogi. Pani ochroniaz zrobila nam problemy przy wnoszeniu. Nie pozwolila zostawic otwartych drzwi na czas wniesienia wszystkich opakowan (trwaloby to moze 10 min). Wykrzyczala "nie wygralam zdrowia na loterii!". Wiec trzeba bylo przy kazdej "rundce" otwierac i zamykac drzwi co bylo uciazliwe. Jeden z Panow z transportu troche sie zdenerwowal i doszlo do ostrej wymiany zdan miedzy nim a pania z ochrony. Naprawde uwazam takie zachowanie ze strony ochrony, ktora przeciez powinna ulatwiac nam zycie a nie utrudniac, za niestosowne. Dodam jeszcze ze jak wychodzilismy z budynku ta sama pani palila przed nim papierosa (nie ubrala do tego zadnej dodatowej bluzy czy kurtki). Czyli musiala uznac ze jednak zimno nie zaszkodzi jej zdrowiu.

Moglibyscie powiedziec mi gdzie zglosic taka sytuacje najlepiej?
No i oczywiscie ciekaw jestem waszej opinii na ten temat.

pozdrawiam


Zgłasza się zawsze administratorowi ponieważ on jest pośrednikiem między mieszkańcem a firmą podwykonawczą wykonującą daną usługę .

Pytasz o opinie więc ją wyrażę . Po pierwsze portier nigdy nie powinien się kłócić i zachować pewne standardy rozmowy pracownik / pracodawca ( " kto im tak naprawdę płaci ? " ) .
Jeżeli chodzi o samą sytuację to z przykrością muszę przyznać że Pani portier miała rację . 10 minut uchylonych drzwi spowodowało by wywietrzenie i obniżenie temperatury w lobby o kilka stopni . Nie zauważyłem tam żadnych grzejników które mogły by w krótkim czasie podnieść daną temperaturę a nawet jeżeli są to wszyscy mieszkańcy musieli by za to zapłacić . Sam wnosiłem wszystkie materiały budowlane do wykończenia mieszkania , myślę że samo otwarcie drzwi jest uciążliwe ale do przeżycia.

Wyobrażam sobie teraz drugą stronę medalu . Osoba która nie zna powodów otwarcia, idzie do portiera z pretensjami lub piszę donos do administratora że portier pozwala lub samodzielnie otwiera drzwi na oścież przez co on odczuwa dyskomfort termiczny.
mlody_mk2 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Nie Kwi 29, 2018 11:31
Posty: 43
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 18:44    Temat postu: Re: Ochrona

Ja też uważam, że troche przesada z otwieraniem drzwi przy tej temperaturze. Nie trwałoby to 10 minut, nie oszukujmy się. Nie rozumiem problemu za bardzo, po to są drzwi, żeby były zamknięte a już w ogóle przy tej temperaturze.
elviento 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 09, 2017 21:10
Posty: 39
Skąd: Wrzeszcz

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 21:07    Temat postu: Re: Ochrona

czesc,

Nie, dluzej to napewno nie trwalo. Jasne ze po to sa drzwi. Czyli jak macie jakies wieksze dostawy, 20-30 paczek do wniesienia to za kazdym razem otwieracie i zamykacie za soba drzwi?

Wlasciwie zostawic drzwi otwarte na czas rozladunku a otwierac je co 10 sek to oczywiscie jest roznica ale nie do konca w takich sytuacjach da sie uniknac obnizenia temperatury wewnatrz.

Otwieralem i zamykalem drzwi i nastepnym razem tez tak zrobie. Tylko, sam nie wiem, troche dziwnie to wygladalo.

pozdrawiam
xxcrsxx 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Paź 11, 2018 20:43
Posty: 10
Skąd: Nowa Letnica

PostWysłany: Śro Lis 28, 2018 21:42    Temat postu: Re: Ochrona

Ochrona - temat rzeka, ale mam wrażenie, że im młodsze osoby tym bardziej wywalone mają na "czuwanie" i kulturę...

Jak dla mnie najstarszy Pan (dzisiaj był) jest najfajniejszy, najbardziej miły, uprzejmy, ciągle chodzi, robi obchód. A całą reszta - wybitnie gburowata... Niestety
SkyDiver 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Pon Paź 12, 2009 21:27
Posty: 99
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 3:38    Temat postu: Re: Ochrona

Czytam te Wasze wpisy na temat ochrony i zastanwiam się, czy na pewno mieszkam w tym samym budynku co Wy.
Czemu? Dlatego, że nie miałem żadnego problemu z ochroną poza Panem z aparatem, który kilka razy spał kiedy wracałem w nocy czy wychodziłem z psem i za każdym razem zwracałem mu uwagę. Bo zamiast pisać maile do administracji, można też przecież odezwać się do konkretnej osoby, której zachowanie nam nie pasuje.

W przypadku pozostałych osób? Żadnego problemu, uprzejme, uczynne. Zagadają, pomogą, ba, nawet jak wracałem z zakupami i nie miałem wolnej ręki to i drzwi do budynku otworzą, czy zapytają czy wszystko ok, "bo zawsze Pan taki wesoły a dzisiaj jakoś nie?"
Sąsiedzi, serio - nasza postawa odbija się w postawie tych ludzi. Jeżeli traktuje się drugiego człowieka z szacunkiem i po prostu fair, to przeważnie to odzwierciedlają.
Tylko tyle i aż tyle. Pomyślcie o tym.

P. S. A z drugiej strony nie dziwię się, że ci ludzie, którzy dla mnie są mega mili i wporzadku dla innych potrafią być odwrotonością - jeden z Panów ochroniarzy opowiadał, jak Pan który wynosił sieci do kontenera rzucił w jego stronę "co tak będziesz siedział, drzwi mi otwieraj" I nie był to budowlaniec, a mieszkaniec.

Tak samo w przypadku Gonia - bo tak ją nazywamy - p. Małgorzata, w aspekcie wpisu o trzymanie drzwi, kobieta jest do rany przyłóż, myślę że wystarczyło normalnie zapytać, poprosić, a może sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej, zamiast się kłócić. I w pełni popieram to jak się zachowała, skoro padło pytanie o zdanie na ten temat.

To, że płacimy w czynszu opłatę za ochronę, nie oznacza, że każdy z nas jest ich szefem, a jedynie zleceniodawcą.
szuflandia-mucha_na_dziko 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Pon Mar 25, 2019 16:35
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Letnica

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 18:42    Temat postu: Re: Ochrona

Ewa-abcd napisał:
Myślę że szacowany koszt 200tys na ochronę która nie może interweniować tylko wzywa policję - jest bez sensu
Lepiej podnieśmy kwotę ubezpieczenia od wandalizmu - koszt kilkaset złotych rocznie


Popieram!!!
Bartek14 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Sob Maj 16, 2020 3:36
Posty: 4
Skąd: Gdansk-nowa letnica

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 4:01    Temat postu: Re: Ochrona jak zniesc ochronę ktoś się orientuje

Ludzie za co my płacimy tej ochronie ukradli mi rower z hali garażowej -1 budynek D i ochrona nic nie wie nic nie widziała chce na monitoring wejść oni nie mają uprawnień niech pan sobie dzwoni do menedzera a menedżer nie odbera no śmiech na sali trzeba ich znieść kto jest za ?
piotr.pradzinski.polis 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Pon Maj 04, 2020 19:36
Posty: 15
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 21:39    Temat postu: Re: Ochrona

Witam Firma ochroniarska Polis Security
czy jest możliwość wysłaniu państwu oferty na ochronę osiedla mieszkaniowego
z poważaniem
Piotr Prądziński przedstawiciel handlowy -POLIS SECURITY
maila piotr.pradzinski.polis@wp.pl
numer podaje na prv

strona firmowa http://polissecurity.com.pl/
Czekamy na odpowiedz na Prv lub mailowo
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama